Hľadáme talenty:
 
Vieš o nejakých zaujímavých ľuďoch alebo zaujímavom talente s výnimočnou tvorbou? Alebo sám tvoríš? Daj nám vedieť!  Prosím, predtým, než nás budeš kontaktovať, prelistuj si naše stránky na blogu, aby si mal predstavu akú kvalitu akceptujeme. Ďakujeme.
 
 
Hľadáme redaktorov:
 
V blízkej budúcnosti máme plány rozšíriť náš team o nových redaktorov. Dávame si však priestor najprv zaplniť našu stránku dostatočným množstvom článkov ako názorné ukážky pre nových redaktorov, aby mali predstavu akým systémom fungujeme, o čom píšeme, akým štýlom píšeme, aký druh a kvalitu autorov akceptujeme. Ak máš záujem do budúcna stať sa MK redaktorom, prosím, napíš nám e-mail. Tvoj e-mail si odložíme a keď príde správny čas, budeme Ťa kontaktovať. MK redaktor by mal byť stotožnený s našim webom, mal by rád a pútavo písať, mal by mať dobrý nos na talenty, orientovať sa v sfére kultúry, umenia a mal by byť schopný zorganizovať si svoj čas tak, aby bol v aktivitách MK Teamu aktívny. Ďakujeme a tešíme sa na Teba!
 
 
Hľadáme partnerov:
 
Tiež kormidluješ podobný projekt? Máš zaujímavý nápad na spoluprácu? Rád by si si s nami vymenil banner na stránke? Si blogger? Napíš nám! Budeme radi. Sme otvorení rozumným férovým a kreatívným nápadom a vzájomnej podpore. Hľadáme partnerov na výmenu bannerov za účelom vzájomnej podpory. Radi vám pripravíme naše bannery na mieru pre váš blog alebo webstránku.
 
Ukážka: